REFERENCE


"Paní Tučková je žena, která má stále úsměv na tváři, rozzářené oči a pozitivní energii kolem sebe. Vnáší do srdce všeobjímající lásku, útěchu, pochopení a pohlazení. Peťku jsem nejprve na doporučení navštívila se svým synem (3r.), trápilo nás jeho neklidné spaní. Po první návštěvě se vše obrátilo k lepšímu, syn je klidnější, budí se s úsměvem a celkově se vyklidnil. Konzultace byla vedena velmi jemně, dle potřeb syna.

Toto sezení mi dalo obrovský impulz dělat konečně něco i se sebou. Byla jsem v situaci, kdy mi vlastně nic nescházelo a přitom můj život nebyl naplněn, nevážila jsem si sama sebe a nic mi nedělalo radost... Takže jsem paní Peťku navštívila i já. Prišly jsme na spoustu příčin, proběhla terapie a můj život se jakoby mávnutím proutku otočil ve všech směrech k lepšímu. Naučila jsem se milovat, přijímat, dávat... Otevřela jsem své srdce a mysl.. ! Vážím si sama sebe!

Peti, z celého srdce Vám děkuji za Vaši péči a lásku, kterou dáváte. Děkuji vám, že jste tu pro nás. Jste výjimečná žena."

Eliška P.


"Dobrý den, paní Petři,

dovolte, abych využila tuto cestu k tomu, abych Vám poděkovala za to, že jste mi v tomto roce velice pomohla a osvítila můj život .

Cesta, kterou mám před sebou je ještě dlouhá a možná bude chvílemi trnitá, ale pomohla jste mi našlápnout správnou nohou a otevřít mi oči ve věcech, o kterých jsem neměla ani ponětí nebo je vnímala dosud úplně jinak a většinou špatně.

Ještě jednou velice děkuji."

Dáša


"Vážená paní magistro, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za boží kurz mandal! Bylo to skvělé. Přijela jsem domů vyklidněná, šťastná a odpočatá, jak už dlouho ne. "

Silvie


"Jsem moc vděčná, že mě shoda náhod dovedla právě k paní Tučkové. Velmi mi pomohla a stále pomáhá. S takovou vlídností, laskavostí a dobrosrdečností se člověk jen tak nesetká. A hlavně čirou ochotou pomoci. Po každé návštěvě jdu kousek dál a odcházím nabitá pozitivní energií, silou a hlavně s úsměvem. Je to člověk na pravém místě. Vím jistě, že jiného psychoterapeuta už hledat nechci. Všem návštěvu vřele doporučuji."

Markéta U.


"Paní Péťa, jak ji říkáme s mojí 6letou dcerou, je jeden z největších léčitelských darů, který jsme si v životě mohli přát. 4 roky jsme se trápili s kakáním mé dcery. Nechtěla chodit na záchod. Věčně pokakaná, smutná a mrzutá. Psychicky nás to už opravdu dostávalo na kolena. Těžko se tato blokáda dětem vysvětluje. Lékaři nepomohli (jen doporučení šetrných projímadel). Až jsem dostala doporučení na metodu EFT.
1 minuta denně večer a do týdne šly vidět změny. Nejprve jsem si říkala náhoda, pak další týden častější náhoda a do měsíce máme úplně normální kakací děvčátko, co si na záchodě i zpívá. Změna je trvalá. Po 4 letech je to jak dar z nebe! Doporučuji každému, kdo se takto trápí a neví si rady. Je to jedna z nejlepších věcí, co pro tyto dětičky a celou rodinu můžete udělat. Přeji paní Pétě vše nejlepší a její celé rodině. Kdo váháte, už nemusíte...tady je cesta. Slunce a lásku v duši."

Kája Kotrlů


"Tuto milou ženu znám 2 roky, přesto mi připadá, jako bych ji znala celý život. Když jsem si ji poprvé pozvala domů, aby nám vnesla do interiéru prvky feng shuj, byla jsem plná obav, aby se naše představy potkaly. Mé obavy se rozplynuly už po pár minutách. Přišla elegantní, krásná žena plná životní energie a optimismu. Dala mi nejen spoustu cenných rad, ale i naději v lepší zítřky, víru v sebe sama a sílu navrhované změny uskutečnit. S naprostou důvěrou jsem se jí svěřila s problémy, které jsme řešili se synem ve školce. Svým vlídným přístupem a lehkým nadhledem nám pomohla se s celou situací vypořádat. Od té doby jsme spolu řešily spoustu jiných menších či větších potíží a já si při každé z nich říkám, že jsem moc ráda, že jsem ji poznala..."

Alena B.


"Petra je člověk, který je skvělý terapeut, který má srdce i pochopení. Je to až nadpozemská bytost, která je tady, když ji potřebujete. Není to jen terapeut, je to přítel. Nesmírně si jí vážím a jsem ráda, že ji mám ve svém životě. Nikdo není jako ona, je jedinečná žena, plná dobra a něčeho úžasného, co ani slovy nejde popsat. Vždy, když vejde do místnosti nebo ji potkáte, rozzáří vše kolem... i vás. Vnese světlo tam, kde schází. Děkuji, že jsem poznala tak úžasnou ženu."

Dominika Žochová


"O feng shui jsem začala přemýšlet v době, kdy jsem se ve vlastním domě přestala cítit dobře. Všude byla ozvěna, chladno, veliký prostor. Ať jsem přidala do prostoru cokoli, dobrý pocit nepřicházel. Napadlo mě zkusit se na vybavení prostoru podívat skrze vědění feng shui, které jsem do té doby znala jen okrajově. Obrátila jsem se na paní Tučkovou, s níž a jejími radami mám výhradně pozitivní zkušenosti již z dřívější doby. Pomohla nám vyřešit partnerskou krizi, ekzém ročního dítěte, záchvaty vzteku čtyřletého dítěte, a mnoho dalších, zdánlivě ne tak závažných problémů. Takže byla první a jediná, na koho jsem se vůbec obrátit chtěla a to s plnou důvěrou. Nástup změn po přeuspořádání v našem domě byl pozvolný, velice jemný a plynulý. Představovala jsem si, že nás nezbytné úpravy budou stát spoustu peněz, běhání po obchodech s nábytkem a bytovými doplňky, vybourávání stěn a zazdívání oken, avšak opak byl pravdou. Většina změn se týkala pouze přemístění dosavadních dekorací, poupravení uspořádání květin a předmětů jen tak někde odložených, odstranění doplňků nevhodných. Společně jsme s paní Tučkovou pootočily stůl a o metr posunuli gauč. Změny nastaly. Na naší staré sedačce se ráda uvelebím s knížkou, do postele lehám a usínám "jako když do vody hodí", děti si samy pěkně hrají v pokojíčku, neutíkají z něj a spávají ve svých postýlkách. Byla jsem doslova šokována, kolik věcí stačí pro lepší pocit JEN přesunout, vyměnit jejich vzájemné pozice. Tato investice rozhodně splnila má očekávání. "

Zuzana Svěží


"Milá Peťulko, moc děkuji za to, že jsem se mohla na Tebe obrátit pro mne v tak nepříjemných a neznámých pocitech, když jsem čekala miminko a nevěděla co mám dělat. Tvé jemné vedení v mém stavu mi pomohlo ukázat, pochopit a odstranit obrazy a programy, které celou situaci způsobily. Dostalo se mi rozuzlení, ztišení a uklidnění v tu správnou chvíli. Tvá úžasná jemnost a vedení mi dala mnohem víc než jsem si dokázala představit. Ještě jednou moc děkuji. Touto první zkušeností to neskončilo a já děkuji za každé aha pochopení, které s Tebou řeším. Máš dar lehkosti a citu naladit se na ostatní. Jsi pro mne na mé cestě andělem, na kterého se mohu s láskou obrátit. Děkuji."

Mirka Hoduláková


"Jsem moc ráda, že jsem Tě potkala a mohla jsem pochopit a přestat se bát toho, co bude. Od doby co Tě znám - je vše lepší a lepší ! Každý potřebujeme svého anděla, který nám dá sílu se posunout v životě dopředu. Jsem ráda, že Tě znám !"

Zuzka R.


"Petra Tučková je mým krásným, silným andělem. Setkala jsem se s ní před necelými dvěma lety, kdy můj život postrádal smysl, směr. Potíže v partnerství, v práci a špatný zdravotní stav mě uvěznily v bludném kruhu. Naštěstí jsem se setkala s andělem, který mi ukázal jiný svět. Svět plný lásky, naplnění a sebeúcty. Petra mi nabídla nový pohled na můj život. Pomocí různých terapeutických metod mi umožňuje se cítit lépe a silněji. Tím, že jsem díky Petře objevila sebelásku, většina problémů se vytratila. Petra je silná, láskyplná osobnost, která mě inspiruje a překvapuje na každé terapii. Je nejen mou inspirací, učitelkou, ale i přítelkyní. Je skvělý člověk, který má co dát a ukázat nový směr v životě každého."

Veronika F


"U paní Petry Tučkové jsme byli postupně s oběma našimi dětmi a pokaždé jsme byli nadšení. Problémy se velice rychle urovnaly a my vždy ocenili neskutečně milé a vstřícné chování. Nikdy jsem nepoznala lepšího psychologa a vnímavějšího člověka. Moc děkujeme."

Jana Ševčíková


"Petra Tučková je inspirativní žena, která při své práci využívá nejen moderních terapeutických přístupů, ale také velkou míru empatie a spontánní intuice. Její přístup je velmi podnětný. Postupně se Vám začnou odkrývat nejhlubší témata, se kterými jste konfrontováni. Vše nabývá jasnějších rysů a podob. Vaše životní cesta se projasňuje a vy vidíte světlo, které vyzařujete. Zjistíte, že jste tvůrci svého života a že všechno záleží jen a jen na Vás, na Vašich myšlenkách, utkvělých představách, domněnkách a vzorcích jednání, které stále opakujete. Děkuji Petře za citlivý a láskyplný přístup."

Lucie Bušová


"Paní Petru jsem poznala před deseti lety. Na první pohled nemůžete tuto krásnou ženu přehlédnout. Od začátku pro mě byla vzorem ženskosti a elegance. Nejprve jsme spolupracovaly jako obchodní partnerky, kdy jsem si ji cenila pro její spolehlivost, upřímnost a ochotu spolupracovat a pomáhat při řešení problémů. Postupně se stala mojí skvělou přítelkyní a rádkyní nejen v pracovních záležitostech, ale i v osobním životě. Paní Petra se vždy umí na vaši životní situaci podívat z jiného úhlu pohledu a nabídnout možná řešení. Její znalosti a schopnost kombinování různých terapeutických technik mě vždy překvapí, ale především posunou o další krok vpřed......."

Marie Drkulová


"Paní Tučkovou mi doporučila kamarádka, která viděla, jak se peru se svým životem. Cítila jsem se osamělá, slabá, nedokonalá, nedoceněná. Bála jsem se, že se nebudu moct vnitřně odhalit před někým úplně cizím. Bála jsem se, že se o sobě dozvím něco nepěkného. Bála jsem se, že mi potvrdí moje negativní pocity o sobě samé, ve kterých jsem se v některých momentech utápěla. Nejenže se mi u paní Tučkové dostalo příjemného přijetí a pochopení, ale její nesmírně vlídné zacházení a milá slova mi dodala sílu a odvahu se spolehnout na svoji intuici a vnitřní sílu, kterou máme každá v sobě. Ano, byl to očistný proces plný slz a překvapení, která jsme spolu postupně odhalovaly, ale vždycky jsem odcházela zlehka a s úsměvem na tváři, přesvědčená, že vše, co mi přichází do cesty, zvládnu. Teď si na ni vzpomenu vždycky, když si opakuji slova, která mě naučila: Jsem spokojená, vyrovnaná, milující, milovaná, naplněná, žádoucí. A vše ostatní přichází samo."

Lucie McM


"Petru jsem oslovila na doporučení své známé v době, kdy jsem řešila problémy se svou dcerou. Dcera je velmi senzitivní a po rozvodu začala vnímat jinakost exmanželova a mého přístupu k výchově. Jsem člověk, který pracuje s lidmi, a denně slýchá nejeden životní příběh. Svou práci miluji. Ale prošla jsem si v posledních letech velmi složitým obdobím, kdy jsem sebe samu rozebrala a znova seskládala do nové bytosti, která má stále stejný základ, ale svět vnímá jinou optikou. A tak jsem se i já rozhodla k Petře zajít, abych i já sebe nechala opečovat a mohla i nadále předávat pomocí pohybu a léčivých doteků nemálo. Darovala jsem si 60 minut k dohlazení. Vše se mi tak hezky seskládalo, že je nyní nelehké to nějako pojmenovat. Petra mi prostě dodala tu poslední kostičku, která zapadla a vše spustila. Konečně jsem uviděla, co jsem v posledních letech stačila vytvořit, jak mám úžasné děti, jaký mám úžasný pracovní tým, úžasné lidi kolem sebe a hlavně jsem plně pochopila vše, co se kdy odehrálo v mé rodině, ze které jsem vzešla. Pochopila jsem souvisloti a veškeré znalosti, které jsem za poslední roky nashromažďovala. Najděte i vy u Petry tu chybějící částečku, která spustí ten neskutečný kolotoč, který zastaví u stanice radost."

Vanda Lee


"Petra Tučková je výjimečnou ženou v mém životě. Je mi oporou a inspirací téměř dvanáct let. Ukázala mi, jak velká síla se může skrývat v na pohled slabé ženě a otevřela mi dveře k myšlenkám a nápadům, které můj život obohatily a nasměrovaly. Díky Petře, její trpělivosti a moudrosti, je dnes pro mě a mé blízké každý den vzrušujícím dobrodružstvím. Trpělivě mi pomáhala vyklubat se ze skořápky průměrnosti a konformity. Osobně neznám lepšího leadera."

Eva Motýlová


"Petra je jemná a vnímavá žena, která vám dokáže naslouchat a vidět ve vás víc, než kdokoliv jiný. Umí se do vás vcítit a citlivě vás dovede k vašim vlastním odpovědím. Doporučuji všem využít její konzultace a zažít úlevu a vyjasnění, které přinesla mně osobně."

Pavla Heřmanovská