KURZY


JAK SI USPOŘÁDAT DOMOV PODLE FENG SHUI

Prostředí kolem nás je zrcadlem toho, co se děje uvnitř nás, aniž bychom si to mnohdy uvědomovali. Svůj prostor si podvědomě vytváříme podle svých přesvědčení, pocitů, myšlenek a vzorců, které jsme v průběhu života přijali. To vše se odráží v našem zdraví, vztazích, financích, práci, v našem pocitu naplnění a smyslu života. Tím, že si vědomě uspořádáme domov podle svých přání a záměrů, začnou se dít změny v našich životech ve všech oblastech.

Tento jednodenní seminář je určen pro ty, kdo se chtějí naučit základní principy Feng Shui pro osobní využití, žít v harmonickém prostředí a vytvářet si v životě více toho, co chtějí.

Seminář je zaměřen prakticky, abyste mohli ihned aplikovat získané informace. Budeme pracovat s půdorysem vlastního domova a naučíme se, jak prostor dle Feng Shui rozčlenit. Pomocí fotek si na reálných příkladech ukážeme, jak prostředí upravit tak, abych odpovídalo představě harmonického prostoru pro konkrétního člověka.

TERMÍN: sobota 4.května 2024

ČAS: 9:00 - 16:00

MÍSTO: Olomouc

CENA KURZU: 3.800,-

Seminář není o striktních pravidlech Feng Shui univerzálních pro každého, ale o individuálním využití prostoru a věcí, které jsou danému člověku blízké. Na semináři nedoporučuji klasické čínské symboly pro využití, jelikož zastávám názor, že člověk má mít v prostoru věci, ke kterým má opravdový vztah.

Přihlásit se můžete emailem na office@petratuckova.com nebo telefonicky na 604 722 420. V případě bližších dotazů ohledně kurzu mě neváhejte kontaktovat.

Těším se na Vás.

UVOLNĚNÍ PODVĚDOMÝCH BLOKŮ

                                                       (JEDNODENNÍ KURZ EFT)

V tomto jednodenním praktickém kurzu Vás naučím základům léčebné techniky "poklepávání" na akupunkturní body, abyste byli schopni pomoci sami sobě i ostatním.

S technikou "poklepávání" pracuji již několik let a vnímám ji jako velmi jemný a přitom účinný nástroj na různorodé problémy, který má rychlé účinky a dokáže v těle navrátit samoozdravný léčivý proces. Dokonce i u klientů, kteří tomu nevěří.

Technika EFT (EMOTIONAL FREEDOM TECHNIQUE) spadá do oboru energetické psychologie, která pracuje s nervovými a srdečními biopoli, s energetickými centry čaker a s dráhami energie, kam patří meridiánové akupunkturní dráhy. Velkým přínosem této techniky je její jednoduchost a velká účinnost, protože dokáže trvale změnit chování během velice krátké doby.

Je klinicky prokázané, že tato metoda dokáže odstranit fyzické i psychické problémy, omezující myšlenky, bloky a obnovit energetický systém člověka. A to vše bez negativních vedlejších účinků. Zvláště v současné hektické době je velkým pomocníkem pro zklidnění a zharmonizování těla a duše, abychom mohli žít spokojenější, naplněný život a dokázali se řídit svým srdcem.

TERMÍN: termín se připravuje

ČAS: 9:00 - 16:00

MÍSTO: Olomouc

CENA KURZU: 2.800,-

Přihlásit se můžete telefonicky na 604 722 420 nebo emailem na office@petratuckova.com. Pokud potřebujete bližší informace, neváhejte mi zavolat nebo napsat.

Těším se na Vás.

MALOVÁNÍ MANDAL

Mandaly můžeme malovat pro radost a současně je můžeme využít jako terapeutickou techniku na uklidnění mysli. Největší zásluhu na používání mandal k léčebným účelům má švýcarský psychoanalytik Carl Gustav Jung.

Naučit se kreslit mandaly není náročné, ale vyžaduje to trpělivost a čas. Odměnou Vám je potom mnohem více než jen krásná mandala.

Na kurzu se naučíme, jak na čistý papír nakreslit mandalu pomocí tužky, kružítka a pravítek. Ukážeme si techniky malování pastelkami, gelovými pery, akrylovými barvami a tekutými perlami.

TERMÍN: termín se připravuje

ČAS: 9:00 - 16:00

MÍSTO: Olomouc

CENA KURZU: 2.800,-

Kurz je určen pro dospělé a děti od 12 let. Veškeré pomůcky jsou zahrnuty v ceně kurzu, pouze kružítko a úhloměr doporučuji mít vlastní.

Přihlásit se můžete emailem office@petratuckova.com nebo telefonicky na 604 722 420. Bližší informace o průběhu kurzu dostanou účastníci emailem.

Těším se na společné tvoření.