O MNĚ

Jsem Petra Tučková. Působím jako terapeutka energetické psychologie a konzultantka Feng Shui. Poskytuji individuální konzultace, přednáším a pořádám kurzy, kde předávám své zkušenosti.

Vystudovala jsem obor psychologie na univerzitě v Olomouci. Během studia jsem začala zjišťovat, že více než vědecká psychologie mě zajímá psychologie energetická. Od roku 2003 jsem začala intenzivně navštěvovat kurzy a semináře alternativní medicíny a poznávat různé cesty k uzdravení těla a duše. Při terapiích kombinuji techniky rodinných konstelací, EFT, UPB, RUŠ, Etikoterapie, Reiki, Kineziologie, Autopatie, Cesty, Ho´ oponopono, Pěti jazyků lásky, psychosomatiky, znalosti z čínské medicíny, intuitivního tarotu, andělské terapie a Theta healingu.

Od roku 2006 jsem se věnovala studiu Feng Shui a poznatky jsem propojovala v rámci terapií s technikami energetické psychologie. Po několika letech jsem si doplnila učení tradičního čínského Feng Shui a znalosti prohloubila v USA absolvováním Certified Feng Shui Master Consultant Course v roce 2015 v Los Angeles a v roce 2016 v Las Vegas. V roce 2017 jsem se v Chicagu seznámila s učením kvantových barev pro Feng Shui.

Ve své praxi pomáhám klientům najít rovnováhu v jejich životě - harmonii člověka skrze konzultace a harmonii prostředí pomocí Feng Shui. Při konzultacích vedu klienty k nalezení odpovědí, které má každý uvnitř sebe, a k náhledu na danou situaci či problém z jiného úhlu pohledu. V průběhu terapie aktivujeme zdroj sebeléčivé energie. Klienty podporuji, aby převzali zodpovědnost za svůj život, důvěřovali vlastním pocitům, věřili sami sobě a uvědomili si, že jejich prostředí je odrazem jejich podvědomí.