FENG SHUI

Náš prostor je zrcadlem našeho života

Feng Shui je staré čínské umění a učení založené na myšlence, že prostředí kolem nás je zrcadlem toho, co se děje uvnitř nás. Cílem Feng Shui je vytvořit takový osobní a pracovní prostor, který bude v souladu s tím, kdo jsme, co chceme, čemu věříme a kam v životě chceme jít.

Změnou energie ve svém domově, pracovním prostředí či firmě změníme svůj život. Způsob, jakým máme zařízené prostory, jak se o ně staráme a jak pečujeme sami o sebe, má velký vliv na náš život. Vše má energii - okolní prostředí, naše tělo, naše emoce a myšlenky, dokonce i neživé předměty. Feng Shui nám pomáhá vytvořit harmonické podporující prostředí a vést energii tak, aby mohla volně plynout. Tato harmonická místa nám následně dodávají energii k tomu, abychom mohli žít život ve zdraví, lásce, radosti a hojnosti.

Osobně Feng Shui vnímám jako jedinečný nástroj, který nám pomáhá k tomu, abychom mohli být více tím, kdo opravdu jsme. Z tohoto důvodu tvoříme prostor s klienty společně.

"Změnou, kterou hledáme ve světě, se musíme stát my sami." Mahátma Gándhí

Osobní konzultace

Pokud se chcete podívat na svůj osobní, rodinný nebo pracovní život z pohledu Feng Shui, nabízím vám osobní konzultaci. Skrze váš prostor můžeme odhalit, co vám ve které oblasti života schází a jak ji podpořit, abyste žili šťastnější a naplněný život. Osobní schůzka je možná v mé kanceláři nebo u vás doma či ve firmě.

Feng Shui zpracování pro byt, dům nebo firmu

Feng Shui zpracování obsahuje komplexní pohled na celý prostor. Zahrnuje přesné určení orientace prostoru podle čínského kompasu, zhodnocení dle Teorie pěti prvků, určení energie Chi, rozčlenění prostoru na sektory dle Bagua, návrhy změn v případě nepodporující energie Shar chi, určení prvků, tvarů a barev pro jednotlivé sektory a potřebná doporučení na změny. Pro osoby v daném prostoru jsou zpracovány KUA čísla, znamení, příznivé a nepříznivé směry, osobní charakteristika podle metody Path Chee a konkrétní individuální doporučení. Cílem zpracování je vytvořit harmonické podporující prostředí pro zdraví, krásné vztahy, úspěch a spokojenost.


Cena hodinové konzultace je 2.800,-.